vk.comТема №162

Avatar 80x80не в сети

Розпорядження "Про заходи щодо пiдтримки національної кінематографії"

автор: NordKapp  .  Пнд, 17 Май 2010, 15:03  .  комментарии: 0

[center]КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ[/center]

[center]Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я[/center]
[center]від 21 жовтня 2009 р. N 1538-р[/center]
[center] Київ [/center]

[center]Про заходи щодо підтримки національної кінематографії [/center]


1. Міністерству фінансів, Державному казначейству вирішити питання фінансування виробництва національних фільмів за рахунок коштів Державного бюджету України на 2009 рік ( 835-17 ), передбачених за програмами "Створення та розповсюдження національних фільмів" та "Створення фільмів національного виробництва".

2. Міністерству культури і туризму, Міністерству економіки, Міністерству фінансів, Міністерству юстиції, Державній податковій адміністрації підготувати і подати у двомісячний строк Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо залучення інвестицій у виробництво національних фільмів, зокрема шляхом внесення змін до статті 22 Закону України "Про кінематографію" ( 9/98-ВР ) в частині збільшення квоти демонстрування національних фільмів до 50 відсотків національного екранного часу для каналів мовлення телебачення, які не здійснюють фінансування виробництва національних фільмів, та встановлення зазначеної квоти на рівні 30 відсотків для каналів мовлення телебачення, які здійснюють фінансування виробництва національних фільмів.

3. Міністерству культури і туризму, Міністерству економіки, Міністерству фінансів, Державній податковій адміністрації підготувати і подати у двомісячний строк Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо визначення порядку надання грантів для талановитих виробників національних фільмів, надання фінансової підтримки студентам та обдарованим молодим діячам у галузі кінематографії, субсидування виробництва та демонстрування анонсів національних фільмів.

4. Міністерству культури і туризму, Міністерству економіки, Державній податковій адміністрації вжити в установленому порядку заходів до забезпечення функціонування на державному підприємстві "Національний центр Олександра Довженка" студії з субтитрування та тиражування кіновідеопродукції.

5. Міністерству економіки розглянути питання стосовно видачі державному підприємству "Національний центр Олександра Довженка" висновку щодо продовження строків розрахунків за зовнішньоекономічними операціями із закупівлі обладнання для функціонування студії з субтитрування та тиражування кіновідеопродукції.

6. Міністерству культури і туризму, Міністерству економіки, Міністерству фінансів, Міністерству юстиції підготувати і подати Кабінетові Міністрів України:

у місячний строк пропозиції щодо внесення змін до Положення про державну підтримку національних фільмів у продюсерській системі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 1998 р. N 813 ( 813-98-п ) (Офіційний вісник України, 1998 р., N 23, ст. 827), в частині визначення основної форми фінансової підтримки виробництва національних фільмів;

у двомісячний строк проект Концепції Загальнодержавної цільової національно-культурної програми розвитку національної кіноіндустрії на 2011-2015 роки.


Премєр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО

Інд. 28

Статистика

Открытых тем ...................................... 1237

Ответов .............................................. 743

Просмотров ......................................... 2083942

Зарегистрированых пользователей ...... 2600

Новые пользователи: alexandrtihii966, andreytroz1992, Lievre, hitrof, lolckik